Výběrové cibuloviny vybírané přímo na plantážích farmařů za skvělé ceny. Kontrolované Holandskou inspekční službou NAK.

Áron a Ocún

 
55
11001551100

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

   
 • Arum05 Tip
  Skladem. Zasíláme za 1 - 3 dny.

  Trojnásobná ozdoba. Obrovské dekorativní listy, neobvyklý květní toulec a nepřehlédnutelné červené plody. Exotika, která u nás bez problémů přezimuje a rychle se rozrůstá. Potřebuje stinné místo a vlhkou půdu nejlépe pod listnatým stromem. Velikost cibule 8/10.


  od 55 Kč
 • Colchicum byzanticum 3 Tip
  Momentálně nedostupné

  Z jedné hlízy vykvétá na podzim až 20 purpurových květů bez listů. Listy si vzpomenou až na jaře. Výjimečná květina nádherné barvy a bez jakýchkoliv starostí pokud jí vysadíme do vlhčí humózní půdy. Je vhodná i do skalky a smíšených záhonů. Ale hlavně: vykvete i bez zeminy a bez vody. Jen jí položíte na světlo a teplo na misku a a brzy se objeví květy. Je jedovatá a zcela mrazuvzdorná.


  od 60 Kč
 • Colchicum03 Tip
  Momentálně nedostupné

  Z jedné hlízy vykvétá na podzim až 30 růžových květů bez listů. Listy si vzpomenou až na jaře. Výjimečná květina nádherné barvy a bez jakýchkoliv starostí pokud jí vysadíme do vlhčí humózní půdy. Je vhodná i do skalky a smíšených záhonů. Ale hlavně: vykvete i bez zeminy a bez vody. Jen jí položíte na světlo a teplo na misku a a brzy se objeví květy. Je jedovatá a zcela mrazuvzdorná.


  od 60 Kč

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem