Výběrové cibuloviny vybírané přímo na plantážích farmařů za skvělé ceny. Kontrolované Holandskou inspekční službou NAK.

Boubelky - Alstroemeria

Alstromérie vyžadují slunné nebo polostinné a spíše chráněné stanoviště. Půda musí být dobře propustné, humózní a mírně kyselé. Odkvetlé stvoly odstraňujeme odstřihnutím až přímo u země. Výsadba rostlin do zahrady se provádí v polovině května, kdy už nehrozí pozdní mrazíky. Pro rychlejší nástup květů vysadíme hlízy do květináče už od konce února. Také ve skleníku nebo v bytě můžeme vysadit alstromérie již od února. Pokud jí věnujete zimní ochranu zasypáním lehké zeminy, štěpky nebo vyšší vrstvou posekané trávy, bez problémů přezimuje. Jistější je vyjmout ji ze země a přezimovat křehké hlízy v chladu zasypané rašelinou nebo pískem v bezmrazém sklepě.

 
53
15001531500

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

   
 • Předobjednávka. Zasíláme od 2.poloviny února.

  Oranžová lilie Inků patří mezi nejotužilejší alstromérie s pevným stonkem. V našich podmínkách dorůstá 60cm., ale neuvěřitelně dlouho kvete jak na zahradě tak ve váze. Náročnější exotická kráska, která stojí za větší péči.

  53 Kč (–10 %)
  od 47,70 Kč
 • Alstroemeria mix 02 Novinka Tip
  Předobjednávka. Zasíláme od 2.poloviny února.

  Směs barev nejotužilejších lilií Inků. V našich podmínkách dorůstá 60cm., ale neuvěřitelně dlouho kvete jak na zahradě tak ve váze. Náročnější exotická kráska, která stojí za větší péči.

  150 Kč (–10 %)
  od 135 Kč

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem