Hodnocení obchodu
MD
Martina Drechslerová
PK
Petr Kalandra
HS
Hana Slavíková
VČ
Vlasta Černá
BK
Benedikt Kratschmer
JČ
Jindřiška Čalová
Ano, jsem moc spokojená jak s rostlinami, tak i s rychlým odesláním a ochotou
OT
Olga Tsurikova
MM
Miloslava Matejkova
Jsem spokojená, hlízy vypadají zdravě.
Pěkně zabaleno. Už se těším, až pokvetou. Děkuji a doporučuji.
IR
Iva Rašínová
KŠ
Karel Šulek
Zatím velmi, zboží bylo rychle zabaleno a odesláno, cibulky jsem si prohlédl a vypadají moc dobře, žádná plíseň ( narozdíl od jiného dodavatele) , některé už pěkně klíčí a velmi dobře zabalené i s popisem. Doporučuji.
DP
Dana Popelkova
Výborně. Komunikace s dotazy, naprosto úžasná. Skvěle zabaleno a popsáno.. Škoda, že není možnost, osobní návštěvy.
FK
František Kovanda
Jsem spokojen. Objednané zboží dorazilo v rekordním čase. Obchod doporučuji.
JK
Jaroslava Kalousková
Jsem moc spokojená, perfektně zabaleno a zboží se zdá být v dobré kondici. Určitě bych doporučila tento obchod.
V
Věra K
Jsem spokojená s nabídkou, našla jsem zde, co jsem hledala.
ŠB
Štěpánka Benešová
PG
Petko Georgiev
Jsem spokojenej
RN
Radomíra Najvarová
JH
Jan Havlík
ML
Miluše Lacinová
skvělá komunikace, rychlé dodání, spokojenost,
KK
Květoslava Kubálková
Ano jsem velmi spokojená.
Stránka 15 z 68 , položek celkem: 1354
