O nás

Jsme zahradníci.

Prodeji květin, realizacím a projektováním zahrad se věnujeme od roku 1995.

Žijeme květinami a snažíme se dodávat co možná nejkvalitnější cibuloviny a sazenice květin.

Ne vždy je větší a krásnější cibule kvalitnější a tak zkoušíme ideální poměr velikosti, kvality a ceny. Nejdůležitější pro budoucí květ a kondici cibulí, hlíz a oddenků je způsob skladování - teplota, vlhkost a osvětlení.

O cibulky v našem skladu se staráme jako o vzácný poklad.

Máme dlouhé zahradnické zkušenosti a testováním velkého množství odrůd, dodavatelů a velikostí sazenic se snažíme najít nejlepší variantu. Většina cibulek a hlíz má přirozeně nějaké mechanické nebo optické poškození, ale nejdůležitější je, jak byly uskladněny a jak s nimi bylo zacházeno celou cestu z pole až k Vám.

 V roce 2016 jsme otevřeli eshop a začal překotný rozvoj. Pozastavili jsme ostatní zahradnické činnosti a nyní se nonstop ve dne v noci věnujeme výhradně "cibulkám". Ve dvou hlavních krátkých sezónách - na jaře a na podzim - jsme všichni vždy pracovně v "bezvědomí" a snažíme se odbavit všechny objednávky co nejdříve to jde. Jsme závislí na počasí a hlavně na pěstitelích, až nám uvolní cibulky a můžeme je odesílat. Zakládáme si na co nejpečlivějším balení a přepravě.