O nás

Jsme zahradníci.

Prodeji květin, realizacím a projektováním zahrad se věnujeme od roku 1995.

Žijeme květinami a snažíme se dodávat co možná nejkvalitnější cibuloviny a sazenice květin.

Ne vždy je větší a krásnější cibule kvalitnější a tak zkoušíme ideální poměr velikosti, kvality a ceny. Nejdůležitější pro budoucí květ a kondici cibulí, hlíz a oddenků je způsob skladování - teplota, vlhkost a osvětlení.

O cibulky v našem skladu se staráme jako o vzácný poklad.

Máme dlouhé zahradnické zkušenosti a testováním velkého množství odrůd, dodavatelů a velikostí sazenic se snažíme najít nejlepší variantu. Většina cibulek a hlíz má přirozeně nějaké mechanické nebo optické poškození, ale nejdůležitější je, jak byly uskladněny a jak s nimi bylo zacházeno celou cestu z pole až k Vám.

 V roce 2016 jsme otevřeli eshop a začal překotný rozvoj. Pozastavili jsme ostatní zahradnické činnosti a nyní se nonstop ve dne v noci věnujeme výhradně "cibulkám". Ve dvou hlavních krátkých sezónách - na jaře a na podzim - jsme všichni vždy pracovně v "bezvědomí" a snažíme se odbavit všechny objednávky co nejdříve to jde. Jsme závislí na počasí a hlavně na pěstitelích, až nám uvolní cibulky a můžeme je odesílat. Zakládáme si na co nejpečlivějším balení a přepravě.

 

 

Povinné informace a odkazy ÚKZÚZ

Plníme povinnost registrace pro rostlinolékařské účely, a to bez výjimky, platnou pro internetové prodejce rostlin, rostlinných produktů a jiných předmětů, podléhajících fytosanitární regulaci. Současně plníme povinnost opatřovat regulované komodity při internetovém obchodování (smlouvy uzavřené na dálku) rostlinolékařským pasem, a to i v případě dodávek těchto komodit konečným uživatelům. Tyto povinnosti vychází z nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/2031 o ochranných opatřeních proti škodlivým organismům rostlin, které nabývá účinnosti dnem 14.12.2019.

Více informací naleznete na těchto odkazech:

Internetové stránky ÚKZÚZ naleznete na: ÚKZÚZ | ÚKZÚZ (eagri.cz)

Nařízení 2016/2031 naleznete na: Legislativa EU | ÚKZÚZ (eagri.cz)

Fytosanitární režim naleznete na: Fytosanitární režim | ÚKZÚZ (eagri.cz)

Dovoz do EU (dovoz ze třetích zemí) naleznete na: Dovoz ze třetích zemí | ÚKZÚZ (eagri.cz)