Ocúny a Árony

Všechny ocúny a árony jsou již bohužel vyprodané.

 
45
7014570

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

   
 • Arum01 1570/1 K
  Áron italský - Arum italicum
  Vyprodáno.

  Trojnásobná ozdoba. Obrovské dekorativní listy, neobvyklý květní toulec a nepřehlédnutelné červené plody. Exotika, která u nás bez problémů přezimuje a rychle se rozrůstá. Potřebuje stinné místo a vlhkou půdu nejlépe pod listnatým stromem.

  45 Kč (–50 %)
  od 22,50 Kč
 • Colchicum byzanticum 3 1746/1
  Ocún byzantský - Colchicum byzantinum
  Vyprodáno.

  Z jedné hlízy vykvétá na podzim až 20 purpurových květů bez listů. Listy si vzpomenou až na jaře. Výjimečná květina nádherné barvy a bez jakýchkoliv starostí pokud jí vysadíme do vlhčí humózní půdy. Je vhodná i do skalky a smíšených záhonů. Ale hlavně: vykvete i bez zeminy a bez vody. Jen jí položíte na světlo a teplo na misku a a brzy se objeví květy. Je jedovatá a zcela mrazuvzdorná.

  60 Kč (–50 %)
  od 30 Kč
 • Colchicum03 1573/1 K
  Ocún naháček - Colchicum the Giant
  Vyprodáno.

  Z jedné hlízy vykvétá na podzim až 30 růžových květů bez listů. Listy si vzpomenou až na jaře. Výjimečná květina nádherné barvy a bez jakýchkoliv starostí pokud jí vysadíme do vlhčí humózní půdy. Je vhodná i do skalky a smíšených záhonů. Ale hlavně: vykvete i bez zeminy a bez vody. Jen jí položíte na světlo a teplo na misku a a brzy se objeví květy. Je jedovatá a zcela mrazuvzdorná.

  60 Kč (–50 %)
  od 30 Kč
 •  
 • Colchicum giganteum 1 Novinka Tip 2301/1
  Ocún obrovský - Colchicum giganteum
  Vyprodáno.

  Z jedné hlízy vykvétá na podzim až 20 purpurových květů bez listů. Listy si vzpomenou až na jaře. Výjimečná květina nádherné barvy a bez jakýchkoliv starostí pokud jí vysadíme do vlhčí humózní půdy. Je vhodná i do skalky a smíšených záhonů. Ale hlavně: vykvete i bez zeminy a bez vody. Jen jí položíte na světlo a teplo na misku a a brzy se objeví květy. Je jedovatá a zcela mrazuvzdorná. Obrovské hlízy vel. 16+.

  70 Kč (–50 %)
  od 35 Kč

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem