Hodnocení obchodu
RR
Rudolf Redlich
MJ
Martina Ježková
DK
Dana Kadlecová
Super rychlé a dobře zabaleno.
MN
Michaela Nohejlová
EH
Eva Holubová
Super
VV
Věra Valouchová
zatím spokojenost, uvidíme, jak to poroste
KS
Kamila Svobodová
KD
Kvetoslava Drtikolova
MT
Michaela Tužilová
SV
Simona Voborová
HS
Herbert Schafer
RŠ
Radka Švarcová
Luxusně připravené sáčky s hlízami,krásně popsané.Děkuji
LZ
Linda Zapadlová
Cibulky oxalisu přišly v pořádku,už jsou zasazené.
Obchod funguje výborně, zboží přišlo krásně vše zabalené.
PK
Pavla Kosinová
Z pěti hlíz byla jedna vykousaná nějakým škůdcem, z té sotva něco vyroste. Jinak komunikace s obchodem i rychlost ok.
HD
Helena Dytrychová
SN
Stanislava Najmanová
Jsem velmi spokojená.
LG
Ludmila Genzerová
Spokojená,děkuji
AO
Alena Ontkova
Sadba přišla v pořádku
. Je zasazená a teď budu čekat a těšit se na rostlinky.
RV
Roman Vykoukal
naprosto spokojený :)
LS
Ludmila Sklenářová
Zatím dobře. Uvidíme co mi z toho vzejde😁
Stránka 22 z 68 , položek celkem: 1354
